آخرین اخبار و مقالات

  • ...

    تاریخ انتشار : 1396/8/3

  • ...

    تاریخ انتشار : 1396/8/3

  • ...

    تاریخ انتشار : 1396/8/3

اخبار

حضور مدیر موسسه ترویج و فرهنگ قرآنی در جلسه کارشناسان قرآن و نماز مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران


حضور مدیر موسسه ترویج و فرهنگ قرآنی در جلسه کارشناسان قرآن و نماز مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران
 
 
  
حضور مسئولین موسسه در جلسه کارشناسان قرآن و نماز مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران
 این جلسه با حضور کارشناسان قرآن مناطق 19 گانه شهر تهران و آقای حسینی فر رئیس اداره قرآن،عترت و نماز اداره کل در اردوگاه شهید چمران منطقه یک   در  روز چهارشنبه 21 تیرماه 96 تشکیل شد. 
 
  در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین موحدی نژاد مدیر موسسه  ضمن تشکر از تلاش و زحمات   کارشناسان قرآن  انجام فعالیتهای قرآنی   را یکی از نعمت ها و توفیق های الهی جمع حاضر دانست که باید قدرشناس این نعمت الهی باشیم  و مشکلات نباید سد راه  و مانع شادابی و تلاش  ما بشود  بلکه باید هرچه بیشتر و صبورانه تر در راه نشر معارف قرآنی تلاش کنیم . وی در ادامه انجام کارهای فرهنگی را همراه با مشکلات و سختی و دیر بازده خواند و مصداق آن  را کار انبیاءالهی  دانست که با سختی و مشکلات زیادی همراه بوده است .
مدیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنی  در ادامه بر جذب بیشتر دانش آموزان  در مسابقه درسهایی از قرآن  و تحت پوشش قرار دادن تمامی مدارس متوسطه مناطق تاکید کردند. وبرای هر گونه  همکاری با ادارات قرآن ،عترت و نماز آموزش پرورش در پیشبرد برنامه درسهایی از قرآن در مدارس اعلام همکاری کردند.
آقای موحدی نژاد  در پایان سخنان خود با ا شاره به دیدارهای استانی از ادارات و مدارس تحت پوشش برنامه  گفتند مشاهدات حاکی از آن است که عموم مسئولین  و همکاران  بویژه دانش اموزان خواهان استمرار این برنامه و کمک و یاری جهت موفقیت این امر در مدارس می باشند که همین امر بسیار خوشحال کننده و از سویی مسئولیت ما و شما  را جهت هرچه بهتر و موفق تر برگزاری مسابقه  در سطح مدارس را می طلبد . در این دیدار آقای صفایی مسول واحد مسابقات موسسه آقای موحدی نژاد را همراهی می کردند.
 

 

کلمات کلیدی