اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ

اخبار

  • ۲۰ آذر، ۱۳۹۶
  • 3424
  • 0
    0

دیدار دو روزه  مسئولین مؤسسه ترویج فرهنگ قرآنی  با مروجان درسهایی از قرآن آموزش و پرورش  استان گلستان

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه  به منظور بررسی  فرایند و میزان استقبال دانش آموزان از مسابقه هفتگی درسهایی از قرآن  در مدارس و مناطق  و همچنین  قدر دانی از زحمات مروجان درسهایی از قرآن،  مسئولین موسسه ترویج فرهنگ قرآنی  دیداری صمیمی  با معاونت پرورشی و فرهنگی  آموزش و پرورش استان گلستان  داشتند .

 

 این دیدار که در روزهای 8 و7 آذرماه  انجام شد. در جلسه ای مشترک  با حضور معاون پرورشی اداره کل ،گزارشی از نحوه و چگونگی مسابقه درسهایی از قرآن  ارایه و همچنین نکته نظرات  دوستان و همکاران این معاونت مطرح گردید .

 

 

 در این جلسه که آقای حسینی معاون پرورشی اداره کل و آقایان حسنی و حاجیلری از  کارشناسان و همکاران تلاشگر اداره قرآن ، عترت و نماز  استان  حضور داشتند .

 

در این دیدار  معاون پرورشی و فرهنگی  استان حضور مسئولین موسسه را فرصتی مغتنم شمرده و اظهار داشته اند تمام تلاش های ما در سطح استان انجام کارهای عمیق قرآنی برای تمامی گروه های سنی و حتی اولیاء دانش آموزان و کادر اداری می باشد و برنامه ریزی به گونه ای است که تمامی همکاران را تحت پوشش می گیرد . 

 

در این دیدار حجت الاسلام موحدی نژاد مدیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنی  ضمن ابلاغ سلام حجت الاسلام و المسلمین استاد قرائتی، درخواست استاد را عنوان کردند که اگر شما  اینکار  را  بِرّ ، مفید و خوب می دانید  طبق فرموده قرآن مجید (تعاونوا علی البر ) هر چه بیشتر به برگزاری این کار مفید و قرآنی یاری رسانده و کمک کنید تا نفرات بیشتری جذب این مسابقه شوند.

 

     در مجموع از ادارات آموزش و پرورش و مدارس  چهار شهرستان گنبد کاووس، آزاد شهر، کردکوی و گمیشان  دیدار شد  و جلساتی با حضور رؤسا ، معاونین و کارشناسان قرآن اداره تشکیل شد . 

 

همچنین در این سفر از 5 دبیرستان متوسطه  دخترانه  و پسرانه  شهرهای یاد شده بازدید بعمل آمد و طی جلساتی با اولیای مدارس ، نکته نظرات و پیشنهادهای آنان در بهبود روند فعالیتهای قرآنی مؤسسه مورد بحث وگفت و گو قرار گرفت  . 

 

 در پایان جلسه به پاس خدمات و زحمات  رئیس ، معاون پرورشی  و  کارشناس  قرآن  اداره  و  به تعدادی از دانش آموزان   فعال در مسابقه  درسهایی از قرآن از سوی موسسه  هدایایی اهدا شد .  

  همچنین از آنجائیکه برنامه درسهایی از قرآن مورد استقبال همکاران آموزش و پرورش و  مدارس اهل تسنن  استان قرار گرفته بود با حضور در مدارس برادران  و خواهران  دینی  و هم طن با آنان گفت و گو  شد و هدایایی به رسم یاد بود از سوی موسسه به این عزیزان اهدا شد .

 

 از دیگر نکات قابل توجه دیدار از مدارس ،  صدور حکم  همیار  درسهایی از قرآن برای  دانش آموزان  فعال و همچنین جایگاهی برای جوائز و هدایای درسهایی از قرآن در بعضی از مدارس بود .  

 ضمنا در این دیدار آقایان  آقابابایی معاون اداری و مالی  و صفایی  مسئول مسابقات موسسه  حضور داشتند.

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید حساب کاربری