اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ

اخبار

  • ۱۹ آذر، ۱۳۹۷
  • 982
  • 0
    0

  مدیرعامل موسسه ترویج فرهنگ قرآنی کشور در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد: 

شرکت ۳ میلیون دانش آموز در برنامه درس هایی از قرآن/ فعالیت ۲ هزار و ۵۰۰ حلقه تربیتی در کشور*

مدیرعامل موسسه ترویج فرهنگ قرآنی از شرکت ۳ میلیون دانش آموز در قالب ۳۰ هزار مدرسه در سراسر کشور در برنامه درس هایی از قرآن و فعالیت ۲ هزار و ۵۰۰ حلقه تربیتی در محلات کشور خبر داد.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد موحدی نژاد شامگاه امروز یکشنبه  ۱۸ آذرماه ۹۷ در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: امساب طرح دانش آموزی "درس هایی از قرآن" بیست و هفتمین دوره خود را سپری می کند. این طرح با استقبال دانش آموزان سراسر کشور روبرو بوده است.


وی با بیان اینکه استان خوزستان از استان های پیشرو در اجرای طرح درس هایی از قرآن است، خاطرنشان کرد: بر اساس ارزیابی های انجام شده در سطح مدارس مجری این طرح در خوزستان، بیش از ۹۰ درصد دانش آموزان متوسطه اول و دوم استان تحت پوشش این طرح قرآنی هستند.


موحدی نژاد ادامه داد: در استان خوزستان ۴۰ منطقه مجری این طرح هستند و بر اساس آخرین آمار بالغ بر ۱۸۰ هزار دانش آموز متوسطه اول و دوم خوزستان در این طرح شرکت دارند که آمار بسیار خوبی از سطح مشارکت است.


مدیرعامل موسسه ترویج فرهنگ قرآنی در پایان گفت: طرح درس هایی از قرآن می تواند به عنوان مکمل طرح های پرورشی در مدارس عمل کند و دانش آموزان را با مفاهیم قرآنی آشنا کند.
 

 

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید حساب کاربری