اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ

اخبار

  • ۱۴ دی، ۱۳۹۸
  • 3124
  • 0
    0

امام جمعه محترم و نماینده ولی فقیه استان گیلان حضرت آیت الله فلاحتی :  برای هر گونه همکاری  با برنامه درسهایی از قرآن و تشویق معنوی دانش آموزان مدارس آمادگی داریم

  به گزارش  روابط عمومی موسسه ترویج فرهنگ قرآنی  در ادامه دیدارهای استانی موسسه در نیه دوم سال ؛  در  هفته اول دیماه  سفری به استان گیلان انجام شد . در  ابتدای این  سفر  حجت الاسلام و المسلمین  آقای موحدی نژاد  مدیر موسسه  در دفتر  امام جمعه محترم و نماینده ولی فقیه استان گیلان حضرت آیت الله فلاحتی حضور یافت . در این دیدار امام جمعه محترم  رشت با قدردانی از تلاش های انجام گرفته با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که استاد قرائتی را روحانی مجاهد می دانند ؛ گفتند  من تمامی کتاتب های ایشان را مطالعه کردم و از جمله کسانی هستم که با خانواده ، مباحث ایشان را در سیما ۴۰ سال است مشاهده می کنیم و  در مباحثم از آنان استفاده می کنم  و به طلبه های خودم سفارش    می­کنم کتاب ها استاد و کتاب  تفسیر ایشان را مطالعه کنند .

 

امام جمعه محترم و نماینده ولی فقیه آیت الله فلاحتی :  برای هر گونه همکاری  با برنامه درسهایی از قرآن و تشویق معنوی دانش آموزان مدارس آمادگی داریم

به گزارش  روابط عمومی موسسه ترویج فرهنگ قرآنی  در ادامه دیدارهای استانی موسسه در نیه دوم سال ؛  در  هفته اول دیماه  سفری به استان گیلان انجام شد . در  ابتدای این  سفر  حجت الاسلام و المسلمین  آقای موحدی نژاد  مدیر موسسه  در دفتر  امام جمعه محترم و نماینده ولی فقیه استان گیلان آیت الله فلاحتی حضور یافت . در این دیدار امام جمعه محترم  رشت با قدردانی از تلاش های انجام گرفته با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که استاد قرائتی را روحانی مجاهد می دانند ؛ گفتند  من تمامی کتاتب های ایشان را مطالعه کردم و از جمله کسانی هستم که با خانواده ، مباحث ایشان را در سیما ۴۰ سال است مشاهده می کنیم و  در مباحثم از آنان استفاده می کنم  و به طلبه های خودم سفارش    می­کنم کتاب ها استاد و کتاب  تفسیر ایشان را مطالعه کنند .

آیت له  فلاحتی برای هرگونه همکاری برای حمایت و توسعه برنامه درسهایی از قرآن  در استان و تشویق معنوی مدارس و دانش آموزان اظهار آمادگی کردند.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین  آقای موحدی نژاد  مدیر موسسه  ترویج فرهنگ قرآنی  ضمن  ابلاغ  سلام  حاج آقای قرائتی ،گزارش مختصری از فرایند برگزاری بیست و هشمتین دوره درسهایی از قرآن در سال ۹۸  را  به امام جمعه رشت ارایه داند و با بیان اینکه  بیش از ۵۰ درصد  دانش آموزان  متوسطه  کشور  تحت پوشش برنامه درسهایی از قرآن هستند ؛ گفتد در استان گیلان  ؛  ۱۰۱۶  مدرسه با ۸۶۰۰۰ دانش آموز متوسطه  و ۱۶۳ مدرسه ابتدایی با ۵۵۰۰ دانش آموز  ششم ابتدایی  تحت پوشش برنامه تلویزیونی درسهایی از قرآن هستند .

همچنین در این دیدار آقای خوشحالی مجری طرح فرهنگی چهره به چهره  استان  در ارایه گزارش آماری  خود در سال ۱۳۹۸ اظهار داشت :  در این طرح  ۴۰ نفر مربی و ۴۸۰ نفر متربی در ۴۵ حقله  فعالیت دارند .

در این دیدار آقایان صفایی مسئول مسابقات ، نعمت زاده مسئول  طرح چهره به چهره  موسسه ترویج فرهنگ قرآنی و خوشحال مسئول  طرح چهره به چهره استان و همتی کارشناس قرآن اداره کل  آموزش و پرورش استان حضور داشتند.

 

 

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید حساب کاربری