اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ

اخبار

  • ۲۶ بهمن، ۱۳۹۸
  • 3271
  • 0
    0

آقای دکتر پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی: برنامه هقتگی درسهایی ازقرآن نه تنها مورد استقبال کودکان و نوجوانان، بلکه بزرگترها نیز مشتاقانه از  این برنامه  استفاده می کنند.

آقای دکتر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذر بایجان شرقی :

برنامه هقتگی درسهایی ازقرآن نه تنها مورد استقبال کودکان و نوجوانان، بلکه بزرگترها نیز مشتاقانه از  این برنامه استفاده می کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه ترویج فرهنگ قرآنی آقای آقا بابایی معاون  موسسه در تاریخ اول بهمن ماه ۹۸ به منظور قدردانی از تلاش و زحمات همکاران آموزش و پرورش  استان آذر بایجان شرقی  در دفتر مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان آقای پاشایی حضور یافت و ضمن ابلاغ سلام  حاج آقا قرائتی به ایشان از تلاشها و اهتمام  وی و همکاران آموزش و پرورش در استان و مناطق در توسعه و حمایت از مسابقه هفتگی درسهای از قرآن تشکر و قدردانی کردند. وی استان آذر بایجان شرقی را یکی از شاخص ترین استانها در امر فعالیتهای فرهنگی و  قرآنی  کشور برشمرد.  

 آقای دکتر پاشایی ضمن استقبال  از این دیدار  با بیان چند خاطره  جالب و شیندنی از استاد قرائتی  بویژه در مهارت استاد در پاسخ به شهبات  از تلاش حاج آقا قرائتی  تقدیر کردند و گفتند :برنامه  هقتگی درسهایی ازقرآن نه تنها مورد استقبال کودکان و نوجوانان، بلکه بزرگترها نیز مشتاقانه از  این برنامه  استفاده کرده  و هربینده ای  از این برنامه  خاطراتی دارد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان در بخشی دیگر از سخنان خود  گقتند که نه تنها دانش آموزان بلکه کسانی که مسلمانند و بچه مسلمان و معتقد به قرآن و عترت، هستند بر این باورند که  ، خلاصه حاج آقا قرائتی با روش و منش خاصی که در بیان قرآن کریم دارد برای کودکان و بزرگان در تبیین آموزه های قرآنی جایگاه ویژه ای دارد و آن سبب محبوبیت ایشان شده است.

در پایان بیان کردند که در مجموعه آموزش و پرورش استان که در جهت پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی از همه ظرفیت های برون سازمانی و درون سازمانی مدد گرفته می شود نگاه به مسابقه هفتگی درسهایی از قرآن یک نگاه حمایتی و تقویتی بوده و به فضل خدا، تمام تلاش و رویکر ما اینست تا  آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت در اندازه و حد و شان نظام اسلامی باشد . ان شاءلله

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید حساب کاربری